Piegādes veidi un izmaksas:

 

Preču piegāde uz mājām vai norādīto adresi:

Piegādi veicam Rīgā (adresēs ar pasta kodiem: LV-1***) un Pierīgā (adresēs ar pasta kodiem: LV-2101, LV-2111, LV-2112, LV-2118, LV-2119, LV-2130, LV-2167).

Piegāde tiek nodrošināta darba dienās laikā no 16:00 līdz 20:00, iepriekš sazinoties ar klientu un vienojoties par saņemšanas iespējām.

Pasūtījumiem ar summu virs 10 EUR, tiek nodrošināta bezmaksas piegāde Rīgā un Pierīgā.

Pasūtījumiem ar summu līdz 10 EUR piegādes maksa ir 2 EUR.

Bezmaksas piegāde Latvijā:

Pasūtījumiem virs 40 EUR piedāvājam bezmaksas piegādi Latvijas teritorijā. Piegādi nodrošināsim uz tuvāko pakomātu Jūsu norādītajai adresei. Gadījumā, ja sūtījuma izmēri būs lielāki par maksimālajiem pakomāta izmēriem, piegādi veiksim ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Omniva pakomāts:

S izmērs – 2.65 EUR

M izmērs – 3.32 EUR

L izmērs – 3.98 EUR

Latvijas pasta pakomāts:

M izmērs – 2.20 EUR

L izmērs – 2.20 EUR

Apmaksas veidi

 

Skaidrā naudā saņemot preci:

Apmaksu ar skaidru naudu iespējams veikt izvēloties piegādes veidu uz mājām Rīgā vai Pierīgā.

Bankas pārskaitījums:

Izvēloties piegādes veidu ar pakomātu, apmaksu nepieciešams veikt ar bankas pārskaitījumu. Pasūtījumā norādītajā e-pastā saņemsiet apmaksas rēķinu, kuru nepieciešams apmaksāt ar bankas pārskaitījumu. Lai ātrāk varētu apstrādāt Jūsu pasūtījumu, lūgums izvēlēties zibmaksājuma funkciju.

Garantija:

Pārdevējs garantē Preču kvalitāti atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Visām precēm tiek nodrošināta ražotāja garantija, kuras sņemšanu organizē Pārdevējs. Preces ražotāja garantijas saistības ir spēkā tikai tādā gadījumā, ja nav pārkāpti Preces ekspluatācijas noteikumi.

Pirms Preces lietošanas Pircējam rūpīgi jāizlasa Preces ekspluatācijas instrukcija, ja tāda ir. Atgriešanas izmaksas uzņemas segt Pārdevējs, ja piegādes izmaksas ir iekļautas cenā vai Pircējs, ja piegāde ir maksas pakalpojums.